Security dron Parrot ANAFI USA
Produkt Security dron Parrot ANAFI USA z kategorie elektronika od výrobce Parrot najdete na VseproDrony.cz za 224490 Kč. Celý popis 224490 Kč Ověřit dostupnost
Popis
Dron "Parrot ANAFI":https://dronpro.cz/drony-parrot USA je profesionální letoun pro bezpečností a záchranné složky se 3 senzory. Chlubí se telekamerou se 32x zoomem, širokoúhlým optickým senzorem a termálním senzorem. Samozřejmostí je odolný design a vysoký důraz na bezpečný přenos vašich dat.
Vlastnosti produktu
| Požadované vlastnosti: | S kamerou |
| Požadované vlastnosti: | Barometr |
| Požadované vlastnosti: | GPS |
| Váha: | 496 g |
| Max. dosah: | 5000 m |
| Max. dosah (CE) (např. ČR): | 5000 m |
| Max. výška nad mořem: | 5000 m |
| Max. rychlost: | 54 km/h |
| Kamera: | Integrovaná |
| Foto rozlišení: | 21 MP |
| Video rozlišení: | 4 K |
| Stabilizace: | 3osá |
| CMOS senzor: | 1/2.4" |
| ISO rozsah: | 100-3200 |
| Digitální Zoom: | 32x |
| Formát souborů: | JPEG |
| Formát souborů: | MP4 |
| Formát souborů: | RAW |
| Formát souborů: | DNG |
| Kapacita baterie: | 3400 mAh |
| Maximální čas letu: | 32 min. |
| Voltáž: | 11.55 V |
| Rozměry: | Střední |
| Rozměry složeného dronu: | 25,2 x 10,4 x 8,2 cm |
| Druh dronu: | Kvadrokoptéry |
| Typ dronu: | Profesionální |
| Typ dronu: | Pro vývojáře |
| Typ dronu: | Pro průmysl a inspekce |
| Typ dronu: | Pro zemědělství |
| Typ dronu: | Armádní |
| Typ dronu: | Policejní |
| Typ dronu: | Špionážní |
| Typ dronu: | Pro záchranáře |
| Typ dronu: | Skládací |
| Ovládání: | Ovladačem |
| Podporované SD karty: | microSDHC |
| Podporované SD karty: | microSDXC |
| Podporované porty: | USB-C |
| Odolnost proti vodě a prachu: | IP53 |
| Doporučený věk: | 15+ |