Insta360 Antigravity A1 – Infinity Bundle INST940
Produkt Insta360 Antigravity A1 – Infinity Bundle INST940 z kategorie elektronika od výrobce Insta360 najdete na VseproDrony.cz za 35290 Kč. Celý popis 35290 Kč Ověřit dostupnost
Popis
Revoluční 360stupňový dron Insta360 Antigravity A1, který přináší novou dimenzi do světa letecké fotografie a videa. S 8K záběrem a pohlcujícím 360° rozlišením zachytí každý detail z jakéhokoli úhlu, aniž by bylo potřeba opakovaných letů. V kombinaci s brýlemi Vision Goggles s HDR displejem a širokým zorným polem vás tento dron doslova vtáhne do akce. Intuitivní ovládání pohybem ruky a chytré AI funkce, jako automatická editace nebo sledování objektů, činí tento dron ideální pro začátečníky i zkušené uživatele. V dlouhých letech se můžete spolehnout na výdrž až 39 minut a snadné dobíjení pomocí přiloženého nabíjecího hubu.
Vlastnosti produktu
| Požadované vlastnosti: | Wi-Fi |
| Požadované vlastnosti: | Bluetooth |
| Požadované vlastnosti: | S kamerou |
| Požadované vlastnosti: | FPV |
| Požadované vlastnosti: | GPS |
| Váha: | 291 g |
| Max. dosah: | 10000 m |
| Max. dosah (CE) (např. ČR): | 6000 m |
| Max. výška: | 4000 m |
| Max. rychlost: | 57,6 km/h |
| Kamera: | Integrovaná |
| Foto rozlišení: | 55 MP |
| Video rozlišení: | 8K |
| Datový tok: | 170 Mbps |
| Zorné pole: | 360 ° |
| CMOS senzor: | 1/1.28" |
| ISO rozsah: | 100 – 6 400 |
| Vnitřní úložiště: | 20 GB |
| Kapacita baterie: | 4345 mAh |
| Typ baterie: | Li-ion 2S |
| Maximální čas letu: | 39 min. |
| Doba nabíjení: | 45-58 min. |
| Napájení: | Externí baterie |
| Maximální síla větru: | 10,7 m/s |
| Rozměry: | Malý |
| Rozměry složeného dronu: | 14,13 × 9,62 × 8,14 cm |
| Rozměry rozloženého dronu: | 30,86 × 38,23 × 8,92 cm |
| Rozsah provozní teploty: | –10 °C až 40 °C |
| Druh dronu: | Kvadrokoptéry |
| Typ dronu: | Mini a malé |
| Typ dronu: | Pro začátečníky |
| Typ dronu: | Pro cestování |
| Typ dronu: | Skládací |
| Ovládání: | Ovladačem |
| Podporované SD karty: | microSDHC |
| Podporované SD karty: | microSDXC |
| Maximální doba letu: | 39 min. |
| Maximální rozlišení videa: | 8K |
| Integrovaná kamera: | Ano |
| Ovládání pomocí ovladače: | Ano |
| GPS: | Ano |