Dron pro zemědělství DJI Agras T25
Produkt Dron pro zemědělství DJI Agras T25 z kategorie elektronika od výrobce DJI najdete na VseproDrony.cz za 256900 Kč. Celý popis 256900 Kč Ověřit dostupnost
Popis
DJI Agras T25 je inovativní zemědělský dron, který spojuje špičkové technologie s robustním designem pro efektivní správu vašich polí. Díky vysoké přesnosti, výkonným funkcím a optimalizované konstrukci posouvá možnosti zemědělství do nové éry.
Vlastnosti produktu
| Váha: | 25400 g |
| MTOW: | 58000 g |
| Max. dosah: | 7000 m |
| Max. dosah (CE) (např. ČR): | 4000 m |
| Napájení: | Externí baterie |
| Typ dronu: | Profesionální |
| Typ dronu: | Pro zemědělství |
| Odolnost proti vodě a prachu: | IP55 |