DJI Neo 2 Fly More Combo + DJI RC-N3 – Mega Bundle
Produkt DJI Neo 2 Fly More Combo + DJI RC-N3 – Mega Bundle z kategorie elektronika od výrobce DJI najdete na VseproDrony.cz za 11890 Kč. Celý popis 11890 Kč Ověřit dostupnost
Popis
Mega Bundle DJI Neo 2 je výbava snů pro každého droního draka, který chce mít všechno po ruce a létat bez kompromisů. V balíčku najdeš špičkový dron DJI Neo 2 Fly More Combo spolu s dálkovým ovladačem DJI RC-N3, připravený na každý let a všechny dobrodružství. Dvouletý DJI Care Refresh plán tě kryje při průšvizích, takže žádná havárie tě nepřekvapí. Přistávací plocha ti usnadní přistání a ochrání dron před škrábanci i ztrátou orientace. Tento Mega Bundle je kompletní balíček, který tě posune na úplně nový level droního létání a kreativity.
Vlastnosti produktu
| Požadované vlastnosti: | Wi-Fi |
| Požadované vlastnosti: | Bluetooth |
| Požadované vlastnosti: | S kamerou |
| Požadované vlastnosti: | GPS |
| Frekvence: | 2.400 GHz až 2.4835 GHz; 5.170 GHz až 5.250 GHz; 5.725 GHz až 5.850 GHz |
| Váha: | 151 g |
| Max. dosah: | 10000 m |
| Max. dosah (CE) (např. ČR): | 6000 m |
| Max. rychlost: | 43,2 km/h |
| Kamera: | Integrovaná |
| Foto rozlišení: | 12 MP |
| Video rozlišení: | 4K |
| Stabilizace: | 2osá |
| Datový tok: | 80 Mbps |
| Zorné pole: | 119,8 ° |
| CMOS senzor: | 1/2" |
| Světelnost pevného objektivu: | 2.2 ° |
| Vnitřní úložiště: | 49 GB |
| Formát souborů: | JPEG |
| Formát souborů: | MP4 |
| Kapacita baterie: | 1606 mAh |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Maximální čas letu: | 19 min. |
| Doba nabíjení: | 70 min. |
| Napájení: | Externí baterie |
| Energie baterie: | 11,5 Wh |
| Voltáž: | 7,16 V |
| Limit napětí pro nabíjení: | 8.6 V |
| Vstupní napětí: | 5 až 20 V |
| Výstupní napětí: | 5 V |
| Maximální síla větru: | 10,7 m/s |
| Rozměry v cm: | 14,7 × 17,1 × 4,1 cm |
| Rozměry: | Malý |
| Rozsah provozní teploty: | -10 °C až 40 °C |
| Druh dronu: | Kvadrokoptéry |
| Typ dronu: | Mini a malé |
| Typ dronu: | Pro začátečníky |
| Typ dronu: | Pro cestování |
| Inteligentní režimy funkcí: | Active Track |
| Inteligentní režimy funkcí: | Ovládání gesty |
| Ovládání: | Ovladač s mobilem nebo mobil |
| Podporované porty: | USB-C |
| Podporované porty: | Lightning |
| Podporovaný souborový systém: | exFAT |
| CZ manuál: | ano |
| Maximální doba letu: | 19 min. |
| Maximální rozlišení videa: | 4K |
| Stabilizátor obrazu: | 2osá |
| Integrovaná kamera: | Ano |
| GPS: | Ano |