DJI Mini 4K 9855 CP.MA.00000798.01
Produkt DJI Mini 4K 9855 CP.MA.00000798.01 z kategorie elektronika od výrobce DJI najdete na VseproDrony.cz za 7990 Kč. Celý popis 7990 Kč Ověřit dostupnost
Popis
DJI Mini 4K představuje výrazný technologický skok oproti svému předchůdci, "Mini 2 SE":https://dronpro.cz/dron-dji-mini-se-fly-more-combo-1. Zatímco starší model umožňoval snímání ve 2.7K rozlišení, nový Mini 4K nabízí kvalitnější 4K video, což zvyšuje možnosti detailního zachycení scény a poskytuje větší flexibilitu při editaci.
Vlastnosti produktu
| Požadované vlastnosti: | S kamerou |
| Požadované vlastnosti: | Barometr |
| Požadované vlastnosti: | GPS |
| Frekvence: | 2.400-2.4835 GHz 5.725-5.850 GHz |
| Váha: | 246 g |
| Max. dosah: | 10000 m |
| Max. dosah (CE) (např. ČR): | 6000 m |
| Max. výška: | 120 m |
| Max. výška nad mořem: | 4000 m |
| Max. rychlost: | 57 km/h |
| Kamera: | Integrovaná |
| Foto rozlišení: | 12 MP |
| Video rozlišení: | 4K |
| Stabilizace: | 3osá |
| Datový tok: | 100 Mbps |
| Zorné pole: | 83 ° |
| Živý přenos obrazu: | ano |
| CMOS senzor: | 1/2.3” |
| ISO rozsah: | 100-3200 |
| Světelnost pevného objektivu: | 2.8 ° |
| Digitální Zoom: | 4x |
| Formát souborů: | JPEG |
| Formát souborů: | MP4 |
| Formát souborů: | RAW |
| Formát souborů: | DNG |
| Audio záznam: | ne |
| Kapacita baterie: | 2250 mAh |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Maximální čas letu: | 31 min. |
| Doba nabíjení: | 90 min. |
| Možnost napájení přes power banku: | ano |
| Napájení: | Externí baterie |
| Energie baterie: | 17,32 Wh |
| Voltáž: | 7,7 V |
| Limit napětí pro nabíjení: | 8,8 V |
| Vstupní napětí: | 100-240 V |
| Senzory proti překážkám: | Ne |
| Maximální síla větru: | 10,7 m/s |
| Rozměry: | Malý |
| Rozměry složeného dronu: | 13,8 × 8,1 × 5,8 cm |
| Rozměry rozloženého dronu: | 24,5 × 28,9 × 5,6 cm |
| Rozsah provozní teploty: | 0° až 40°C |
| Druh dronu: | Kvadrokoptéry |
| Typ dronu: | Mini a malé |
| Typ dronu: | Pro začátečníky |
| Typ dronu: | Pro cestování |
| Typ dronu: | Skládací |
| Oficiální aplikace: | DJI Fly |
| Požadované operační systémy: | Android, iOS |
| Ovládání: | Ovladačem |
| Podporované SD karty: | microSDHC |
| Podporované SD karty: | microSDXC |
| Podporované porty: | USB-C |
| Podporovaný souborový systém: | FAT32 |
| Podporovaný souborový systém: | exFAT |
| Odolnost proti vodě a prachu: | ne |
| Doporučený věk: | 15+ |
| CZ manuál: | ano |
| Maximální doba letu: | 31 min. |
| Maximální rozlišení videa: | 4K |
| Stabilizátor obrazu: | 3osá |
| Online přenos videa: | ano |
| Integrovaná kamera: | Ano |
| Ovládání pomocí ovladače: | Ano |
| GPS: | Ano |