DJI Matrice 4TD + Care Enterprise Plus na 1 rok DJIM4TDC
Produkt DJI Matrice 4TD + Care Enterprise Plus na 1 rok DJIM4TDC z kategorie elektronika od výrobce DJI najdete na VseproDrony.cz za 178990 Kč. Celý popis 178990 Kč Ověřit dostupnost
Popis
DJI Matrice 4TD definuje novou úroveň průmyslového dronování s voděodolným a prachotěsným designem. Kombinuje pokročilé kamery a LiDAR pro vysoce přesné mapování a sledování objektů. Jeho schopnost odolávat větru až 12 m/s a ochrana IP55 zajistí spolehlivý provoz i v náročných podmínkách. Ideální pro profesionální nasazení, DJI Matrice 4TD poskytuje pokročilé funkce pro automatizované lety a detekci překážek. Letová doba až 54 minut. Součástí dronu je pojištění DJI Care Enterprise Plus na jeden rok.
Vlastnosti produktu
| Požadované vlastnosti: | S kamerou |
| Frekvence: | 2,4 GHz, 5,1 GHz, 5,8 GHz |
| Váha: | 1850 g |
| MTOW: | 2090 g |
| Max. dosah: | 25000 m |
| Max. dosah (CE) (např. ČR): | 12000 m |
| Max. výška nad mořem: | 6500 m |
| Max. rychlost: | 75,6 km/h |
| Kamera: | Integrovaná |
| Foto rozlišení: | 48 MP |
| Rozlišení termokamery: | 640 × 512 (UHR režim až 1280 ×1024) px |
| Video rozlišení: | 4K |
| Stabilizace: | 3osá |
| Datový tok: | H264: 60 Mbps H265: 40 Mbps |
| Zorné pole: | 82 ° |
| Zorné Pole Termokamery: | 45 ° |
| Živý přenos obrazu: | ano |
| CMOS senzor: | 1/3" |
| ISO rozsah: | Normální režim: 100-25600, Noční režim: 100-819200 |
| Světelnost pevného objektivu: | 2.8 ° |
| Digitální Zoom: | 28x |
| Spektrální rozsah: | 8-14 um |
| Formát souborů: | JPEG |
| Formát souborů: | MP4 |
| Kapacita baterie: | 6768 mAh |
| Typ baterie: | Li-ion 6S |
| Maximální čas letu: | 54 min. |
| Doba nabíjení: | 27 min. |
| Energie baterie: | 149,9 Wh |
| Voltáž: | 22,14 V |
| Limit napětí pro nabíjení: | 25,5 V |
| Vstupní napětí: | 100-200 V |
| Senzory proti překážkám: | Ano |
| Maximální síla větru: | 12 m/s |
| Rozměry v cm: | 37,77 × 41,62 × 21,25 cm |
| Rozměry: | Střední |
| Rozsah provozní teploty: | -20° – 50° C |
| Druh dronu: | Kvadrokoptéry |
| Typ dronu: | Profesionální |
| Typ dronu: | Pro průmysl a inspekce |
| Typ dronu: | Pro zemědělství |
| Oficiální aplikace: | DJI Pilot 2 |
| Požadované operační systémy: | Android, iOS |
| Ovládání: | Ovladačem |
| Podporované SD karty: | microSDHC |
| Podporované SD karty: | microSDXC |
| Odolnost proti vodě a prachu: | IP55 |
| Maximální doba letu: | 54 min. |
| Maximální rozlišení videa: | 4K |
| Stabilizátor obrazu: | 3osá |
| Online přenos videa: | ano |
| Integrovaná kamera: | Ano |
| Ovládání pomocí ovladače: | Ano |