DJI Matrice 400 + DJI Care Enterprise Plus na 1 rok DJIM400C
Produkt DJI Matrice 400 + DJI Care Enterprise Plus na 1 rok DJIM400C z kategorie elektronika od výrobce DJI najdete na VseproDrony.cz za 331490 Kč. Celý popis 331490 Kč Ověřit dostupnost
Popis
DJI Matrice 400 není jen další dron – je to létající stroj budoucnosti pro ty, co jedou na plný výkon. S výdrží až 59 minut, rychlostí 25 m/s a nosností 6 kg zvládne těžký náklad i náročné mise bez kompromisů. Díky špičkovému systému vyhýbání překážkám s LiDARem, mmWave radarem a low-light kamerami bezpečně proletí i pod dráty ve tmě. Přenáší obraz až na 40 km (FCC), podporuje dvě 4G dongle a má lepší odolnost vůči rušení Umí startovat z lodí, sledovat terén v reálném čase a díky režimu Airborne Relay prodlužuje dosah ostatním dronům. Zvládne všechno – od záchranných misí, přes inspekce vedení, až po 3D mapování a datový sběr s až 7 různými senzory najednou. Matrice 400 je zkrátka o ligu výš – delší ve vzduchu, chytřejší v provozu, silnější ve výbavě. Profíkův sen.
Vlastnosti produktu
| Požadované vlastnosti: | Bluetooth |
| Požadované vlastnosti: | Barometr |
| Požadované vlastnosti: | GPS |
| Frekvence: | 902-928 MHz, 1.430-1.444 GHz, 2.400-2.4835 GHz, 5.150-5.250 GHz, 5.725-5.850 GHz |
| Váha: | 9740 g |
| MTOW: | 15800 g |
| Max. dosah: | 40000 m |
| Max. dosah (CE) (např. ČR): | 20000 m |
| Max. výška: | 7000 m |
| Max. výška nad mořem: | 7000 m |
| Max. rychlost: | 90 km/h |
| Kamera: | Externí |
| Foto rozlišení: | Zenmuse P1: 20 MP |
| Rozlišení termokamery: | Zenmuse H30T: 640 × 512 px |
| Video rozlišení: | Zenmuse H30T: 4K při 30 fps |
| Datový tok: | 80 Mbps |
| Zorné pole: | 90 ° |
| Živý přenos obrazu: | ano |
| Kapacita baterie: | 20254 mAh |
| Typ baterie: | Li-ion 13S |
| Maximální čas letu: | 59 min. |
| Doba nabíjení: | 45 min. |
| Energie baterie: | 977 Wh |
| Voltáž: | 48.23 V |
| Limit napětí pro nabíjení: | 54.6 V |
| Vstupní napětí: | 100-240 V |
| Výstupní napětí: | 5-50 V |
| Senzory proti překážkám: | Ano |
| Maximální síla větru: | 12 m/s |
| Rozměry v cm: | 98 × 76 × 48 cm |
| Rozměry: | Velký |
| Rozměry složeného dronu: | 49 × 49 × 48 cm |
| Rozměry rozloženého dronu: | 98 × 76 × 48 cm |
| Rozsah provozní teploty: | -20° až 50° C |
| Druh dronu: | Kvadrokoptéry |
| Typ dronu: | Industriální |
| Typ dronu: | Profesionální |
| Typ dronu: | Velké drony |
| Typ dronu: | Pro vývojáře |
| Typ dronu: | Pro průmysl a inspekce |
| Typ dronu: | Pro zemědělství |
| Typ dronu: | Policejní |
| Typ dronu: | Pro záchranáře |
| Oficiální aplikace: | DJI Pilot 2 |
| Požadované operační systémy: | Android 11 |
| Inteligentní režimy funkcí: | POI Mode |
| Inteligentní režimy funkcí: | Spotlight |
| Inteligentní režimy funkcí: | Visual and Thermal Imaging Model Detection |
| Inteligentní režimy funkcí: | Smart AR Projection |
| Inteligentní režimy funkcí: | FlyTo Mode |
| Inteligentní režimy funkcí: | Real-Time Terrain Follow |
| Inteligentní režimy funkcí: | Slope Route & Geometric Route Planning |
| Inteligentní režimy funkcí: | Ship-based Takeoff/Landing |
| Inteligentní režimy funkcí: | Power Line Follow |
| Ovládání: | Ovladačem |
| Podporované SD karty: | microSDHC |
| Podporované SD karty: | microSDXC |
| Podporované porty: | USB-C |
| Podporované porty: | E-Port V2 |
| Podporované porty: | Cellular Dongle 2 |
| Podporovaný souborový systém: | exFAT |
| Odolnost proti vodě a prachu: | IP55 |
| Maximální doba letu: | 59 min. |
| Maximální rozlišení videa: | Zenmuse H30T: 4K při 30 fps |
| Online přenos videa: | ano |
| Ovládání pomocí ovladače: | Ano |
| GPS: | Ano |