DJI Goggles 3 k závodnímu dronu 9175 CP.FP.00000159.01
Produkt DJI Goggles 3 k závodnímu dronu 9175 CP.FP.00000159.01 z kategorie elektronika od výrobce DJI najdete na VseproDrony.cz za 18990 Kč. Celý popis 18990 Kč Ověřit dostupnost
Popis
Prozkoumejte nekonečné obzory s DJI Goggles 3 a DJI Avata 2 pro pohlcující zážitek z FPV letu. Přenos O4 zajišťuje ultra-nízkou latenci a vysokou rychlost pro bezchybné zobrazení v reálném čase. Real View PiP umožňuje sledování okolí bez sundání brýlí, což zvyšuje bezpečnost. DJI Goggles 3 nabízí výjimečnou kvalitu obrazu, pohodlí s možností dioptrického nastavení a inovativní funkcí odmlžování pro komfortní letový zážitek.
Vlastnosti produktu
| Váha: | 470 g |
| Max. dosah: | 10000 m |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Výdrž baterie: | 180 min. |
| Rozměry v cm: | 17 × 10,9 × 11,2 cm |
| Rozsah provozní teploty: | -10°C až 40°C |
| Kompatibilita: | Neo |
| Kompatibilita: | Neo 2 |
| Kompatibilita: | Mini 4 Pro |
| Kompatibilita: | Air 3 |
| Kompatibilita: | Avata 2 |
| Kompatibilita: | Motion 3 |