DJI Flip Fly More Combo + DJI RC 2 10519 CP.FP.00000181.01
Produkt DJI Flip Fly More Combo + DJI RC 2 10519 CP.FP.00000181.01 z kategorie elektronika od výrobce DJI najdete na VseproDrony.cz za 20990 Kč. Celý popis 20990 Kč Ověřit dostupnost
Popis
DJI Flip posouvá hranice kreativního natáčení díky inovativnímu spojení vlogovací kamery a dronu. S kompaktním designem, startem z dlaně a funkcí AI sledování objektu zvládnete snadno zachytit jedinečné momenty. Skládací ramena a precizní kamera dělají z DJI Flip ideálního společníka pro každého, kdo chce vytvářet poutavé záběry kdykoliv a kdekoliv.
Vlastnosti produktu
| Požadované vlastnosti: | S kamerou |
| Požadované vlastnosti: | Barometr |
| Požadované vlastnosti: | GPS |
| Frekvence: | 2.4000-2.4835 GHz / 5.170-5.250 GHz / 5.725-5.850 GHz |
| Váha: | 249 g |
| Max. dosah: | 13000 m |
| Max. dosah (CE) (např. ČR): | 8000 m |
| Max. výška nad mořem: | 3000 m |
| Max. rychlost: | 57,6 km/h |
| Kamera: | Integrovaná |
| Foto rozlišení: | 48MP |
| Video rozlišení: | 4K |
| Stabilizace: | 3osá |
| Datový tok: | 150 Mbps |
| Zorné pole: | 82.1 ° |
| Živý přenos obrazu: | ano |
| CMOS senzor: | 1/1.3 |
| ISO rozsah: | 100-6400 |
| Světelnost pevného objektivu: | 1.7 ° |
| Digitální Zoom: | 4x |
| Vnitřní úložiště: | 2 GB |
| Formát souborů: | JPEG |
| Formát souborů: | MP4 |
| Formát souborů: | RAW |
| Formát souborů: | DNG |
| Audio záznam: | ne |
| Kapacita baterie: | 3110 mAh |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Maximální čas letu: | 31 min. |
| Doba nabíjení: | 70 min. |
| Napájení: | Externí baterie |
| Energie baterie: | 22.3 Wh |
| Voltáž: | 7.16 V |
| Senzory proti překážkám: | Ano |
| Maximální síla větru: | 10,7 m/s |
| Rozměry: | Malý |
| Rozměry složeného dronu: | 13,6 × 6,2 × 16,5 cm |
| Rozměry rozloženého dronu: | 23,3 × 28 × 7,9 cm |
| Rozsah provozní teploty: | -10°C až 40°C |
| Druh dronu: | Kvadrokoptéry |
| Typ dronu: | Poloprofesionální |
| Typ dronu: | Mini a malé |
| Typ dronu: | Pro začátečníky |
| Typ dronu: | Pro cestování |
| Typ dronu: | Skládací |
| Oficiální aplikace: | DJI Fly |
| Požadované operační systémy: | Android, iOS |
| Inteligentní režimy funkcí: | Active Track |
| Inteligentní režimy funkcí: | Sportovní mód |
| Inteligentní režimy funkcí: | Circle |
| Inteligentní režimy funkcí: | Boomerang |
| Inteligentní režimy funkcí: | Dronie |
| Inteligentní režimy funkcí: | Rocket |
| Inteligentní režimy funkcí: | Helix |
| Inteligentní režimy funkcí: | Spotlight |
| Ovládání: | Ovladačem |
| Podporované SD karty: | microSDHC |
| Podporované SD karty: | microSDXC |
| Podporované porty: | USB-C |
| Podporovaný souborový systém: | exFAT |
| Odolnost proti vodě a prachu: | ne |
| Doporučený věk: | 15+ |
| CZ manuál: | ano |
| Maximální doba letu: | 31 min. |
| Maximální rozlišení videa: | 4K |
| Stabilizátor obrazu: | 3osá |
| Online přenos videa: | ano |
| Integrovaná kamera: | Ano |
| Ovládání pomocí ovladače: | Ano |
| GPS: | Ano |