Akční kamera Insta360 Ace Pro 2 - Xplorer bundle - bílá INST133
Produkt Akční kamera Insta360 Ace Pro 2 - Xplorer bundle - bílá INST133 z kategorie elektronika od výrobce Insta360 najdete na VseproDrony.cz za 9790 Kč. Celý popis 9790 Kč Ověřit dostupnost
Popis
Insta360 Ace Pro 2 posouvá hranice akčního natáčení díky snímači 1/1,3" a optice Leica, které zajišťují výjimečnou kvalitu obrazu. Kamera nabízí 8K video při 30 FPS, 50MP fotografie a pokročilé funkce jako 6osou stabilizaci, režim PureVideo nebo AI Highlights asistenta. Vodotěsné provedení umožňuje ponor až do 12 m, zatímco výklopný 2,5" dotykový displej zajišťuje snadné ovládání. Ideální volba pro tvůrce, kteří hledají kombinaci špičkové kvality, inovací a robustního designu.
Vlastnosti produktu
| Váha: | 177,2 g |
| Foto rozlišení: | 50 MP |
| Video rozlišení: | 8K |
| Datový tok: | 180 Mbps |
| CMOS senzor: | 1/1.3 |
| Světelnost pevného objektivu: | 2.6 ° |
| Audio záznam: | ano |
| Kapacita baterie: | 1800 mAh |
| Výdrž baterie: | 180 min. |
| Doba nabíjení: | 180047 - 75 min. |
| Rozměry v cm: | 7,19 x 5,22 x 3,8 cm |
| Rozsah provozní teploty: | -20℃ až 45℃ |
| Maximální rozlišení videa: | 8K |