Akční kamera Insta360 Ace Pro 2 + Ultimate Videography Bundle INST737
Produkt Akční kamera Insta360 Ace Pro 2 + Ultimate Videography Bundle INST737 z kategorie elektronika od výrobce Insta360 najdete na VseproDrony.cz za 16190 Kč. Celý popis 16190 Kč Ověřit dostupnost
Popis
Chceš tvořit vizuální porno v 8K rozlišení a mít po ruce úplně všechno, co k tomu profík potřebuje? Tahle ultimátní sada Insta360 Ace Pro 2 ti naservíruje špičkovou optiku Leica s obřím 1/1,3" snímačem a k tomu nálož objektivů včetně Cinematic, Close-Up a Ultra Wide Lens pro každej myslitelnej úhel pohledu. Díky výklopnýmu 2,5" displeji a AI asistentovi vysekneš dokonalý záběry i v drsným terénu nebo pod vodou až do 12 metrů, zatímco FlowState stabilizace se postará o absolutní hladkost pohybu. V balení najdeš i dvě baterky, grip a filtry, takže se můžeš vykašlat na limity a soustředit se jen na to, abys ulovil ten nejvíc epickej 50MP snímek svýho života.
Vlastnosti produktu
| Váha: | 177,2 g |
| Foto rozlišení: | 50 MP |
| Video rozlišení: | 8K |
| Stabilizace: | 6osá |
| CMOS senzor: | 1/1.3 |
| Světelnost pevného objektivu: | 2.6 ° |
| Audio záznam: | ano |
| Kapacita baterie: | 1800 mAh |
| Výdrž baterie: | 180 min. |
| Doba nabíjení: | 47 - 75 min. |
| Napájení: | Externí baterie |
| Rozměry v cm: | 7,19 x 5,22 x 3,8 cm |
| Rozsah provozní teploty: | -20℃ až 45℃ |
| Maximální rozlišení videa: | 8K |
| Stabilizátor obrazu: | 6osá |