Akční kamera Insta360 Ace Pro 2 + Flash Print Bundle INST735
Produkt Akční kamera Insta360 Ace Pro 2 + Flash Print Bundle INST735 z kategorie elektronika od výrobce Insta360 najdete na VseproDrony.cz za 11990 Kč. Celý popis 11990 Kč Ověřit dostupnost
Popis
Chceš mít svý nejlepší zážitky nejen na kartě, ale i hned v ruce? Tenhle nabitý Flash Print Bundle kombinuje brutální výkon Insta360 Ace Pro 2 s kapesní tiskárnou, takže si svoje 50MP fotky vytiskneš klidně hned po akci přímo v terénu. Kamera ti díky snímači od Leica a 8K rozlišení zajistí profi obraz, kterýmu díky 6osé stabilizaci neublíží ani ten největší adrenalin. S výklopným displejem a dvěma baterkami v základu můžeš natáčet nonstop, a to klidně i 12 metrů pod hladinou bez nutnosti dalšího pouzdra. Celý tenhle kreativní set navíc dostaneš se stylovým koženým obalem a Xplorer Gripem, takže tvý tvorbě už nic nestojí v cestě.
Vlastnosti produktu
| Váha: | 177,2 g |
| Foto rozlišení: | 50 MP |
| Video rozlišení: | 8K |
| Stabilizace: | 6osá |
| Datový tok: | 180 Mbps |
| CMOS senzor: | 1/1.3 |
| Světelnost pevného objektivu: | 2.6 ° |
| Audio záznam: | ano |
| Kapacita baterie: | 1800 mAh |
| Doba nabíjení: | 47 - 75 min. |
| Napájení: | Externí baterie |
| Rozměry v cm: | 7,19 x 5,22 x 3,8 cm |
| Rozsah provozní teploty: | -20℃ až 45℃ |
| Maximální rozlišení videa: | 8K |
| Stabilizátor obrazu: | 6osá |